Про це повідомили у Патрульній поліції Івано-Франківської області.
За даними правоохоронців, водій автомобіля Volkswagen не обрав безпечної швидкості руху та зіткнувся з автомобілем Opel, який рухався попереду. Від удару Opel відкинуло на Renault.
Унаслідок ДТП усі три транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень. Інформації про постраждалих немає.
Патрульні, які прибули на місце події, виявили у 44-річного водія Volkswagen ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов перевірку на місці за допомогою алкотестера. Результат показав 2,39 проміле алкоголю, що майже у 12 разів перевищує допустиму норму.
На водія склали адміністративні матеріали за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП).
Обставини автопригоди встановлюють правоохоронці.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"