субота, 13 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > У пожежі на Львівщині постраждав підліток

У пожежі на Львівщині постраждав підліток

У Шептицькому районі Львівщини внаслідок пожежі в житловому будинку постраждав неповнолітній. Підлітка госпіталізували через отруєння продуктами горіння.

У пожежі на Львівщині постраждав підліток

Про це повідомили у ДСНС Львівщини.

Інцидент стався сьогодні о 14:29 у селі Павлів. На четвертому поверсі житлового будинку зайнявся електрокабель.

До прибуття рятувальників мешканці намагалися самостійно загасити полум’я.

Унаслідок пожежі 16-річний хлопець 2010 року народження отруївся продуктами горіння. Його у стані середньої тяжкості доправили до медичного закладу.

Рятувальники ліквідували займання о 14:55.

У ДСНС наголошують, що намагання самостійно приборкати вогонь може бути небезпечним для життя. У разі пожежі необхідно негайно телефонувати 101 та залишати небезпечне місце, виходячи на свіже повітря.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"