Про це повідомляє "Укренерго". На тлі обстрілів енергетики закликають жителів перенести використання потужних приладів на денний час, щоб стабілізувати роботу системи.
Графіки обмежень та рекомендації для населення
У четвер, 14 травня, застосування заходів обмеження не планується. Щоб підтримати стабільну роботу системи після обстрілів, фахівці радять перенести користування потужними електроприладами на період з 11:00 до 15:00.
Водночас енергетики просять споживати електроенергію особливо ощадливо у пікові години:
-
з 07:00 до 10:00 ранку
-
з 18:00 до 22:00 вечора
Стан енергосистеми та ситуація на Львівщині
На тлі регулярних намагань ворога дестабілізувати роботу об'єктів енергетики, Львівщина продовжує працювати у штатному режимі. Відсутність графіків відключень на 14 травня свідчить про стійкість мережі, проте мешканцям області важливо дотримуватися рекомендацій щодо ощадливості, аби уникнути локальних перевантажень у вечірній час.
Нагадаємо, 14 травня Росія здійснила підступну атаку на українську столицю із застосуванням різного озброєння.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"