
Кабінет міністрів Україні погодив призначення Миколи Калашника головою Київської обласної держадміністрації, до цього він обіймав посаду виконувача обов'язків.
Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Як заявив Мельничук, раніше Калашник був виконувачем обов'язків голови Київської ОДА.
Кандидатуру Калашника погодили на призначення виконувача обов'язків голови Київської обласної державної адміністрації після того, як попередній керівник, Руслан Кравченко, був переведений на іншу посаду. 28 грудня 2024 року Кабінет Міністрів погодив звільнення Кравченка з посади голови Київської ОДА, а 31 грудня того ж року призначив його начальником Державної податкової служби України.
Крім того, Мельничук повідомив, що погоджено Шиманського Олега Ігоровича на посаду заступника міністра у справах ветеранів України. Жмендака Василя Омеляновича погоджено на голову Косівської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"