четвер, 6 лютого, 2025
НТА > НОВИНИ > Командира 103-ї бригади ТрО Валерія Курка звільнили з посади

Командира 103-ї бригади ТрО Валерія Курка звільнили з посади

Командира 103-ї бригади ТрО Валерія Курка звільнили з посади

Командира 103 бригади ТрО ЗСУ полковника Валерія Курка звільнили з посади. Про це повідомили на сторінці бригади у фейсбуці в середу, 14 лютого. Валерій Курко командував бригадою територіальної оборони понад два роки – від моменту її створення у січні 2022 року.

«Згідно з рішенням найвищого військового командування, я залишаю посаду командира 103 окремої бригади територіальної оборони. І мені не соромно за жоден день, проведений на цій посаді. Вдячний кожному і кожній, хто розділив зі мною цей важкий час», – цитують у бригаді  слова із заяви Валерія Курка.
Полковник нагадав,  що він створював бойову бригаду  нуля», вдалося залучити понад 4 тис. добровольців, людей, які ніколи не асоціювали себе з військовою службою. Зараз бригада перебуває на лінії безпосереднього зіткнення з ворогом уже 23 місяці.
«Ми воювали під Білогорівкою, Григорівкою, визволяли Ямпіль, Озерне і Діброву, тримаємось на Купʼянському напрямку. Вірю, що 103 бригада територіальної оборони Збройних сил України впевнено нестиме свою бойову славу під нашим бойовим прапором, який ми здобували разом. А шлях у нас всіх один – до беззаперечної Перемоги!», - додав Валерій Курко.

Додамо, що наприкінці січня з’явилися чутки про відсторонення Валерія Курка від посади командира 103-ї бригади, а сам він перебуває на лікарняному. Втім офіційного підтвердження чи коментарів тоді не було. Також раніше Курко був командиром третього батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та брав участь в обороні Донецького аеропорту. У серпні 2022 року указом президента нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"