вівторок, 12 травня, 2026
НТА > НОВИНИ > Львів розквітне: у місті висадили 165 тисяч тюльпанів і створили алеї сакур. Де їх шукати

Львів розквітне: у місті висадили 165 тисяч тюльпанів і створили алеї сакур. Де їх шукати

Львів готується до масштабного весняного цвітіння — вулиці, парки та сквери міста перетворяться на великі квіткові локації.

Львів розквітне: у місті висадили 165 тисяч тюльпанів і створили алеї сакур. Де їх шукати

Про це повідомили у Львівській міській раді. Цьогоріч у місті розквітне понад 165 тисяч тюльпанів різних сортів, а також тисячі інших рослин — дерев, кущів і багаторічників.

Як зазначають у мерії, вже четвертий рік поспіль Львів отримує цибулини тюльпанів від нідерландських підприємців-квітникарів у межах міжнародної співпраці. Саме завдяки цій підтримці квіткові композиції з’являться в усіх районах громади.

Тюльпани висадили на десятках локацій — зокрема, біля Лялькового театру, на вулицях Винниченка та Лемківській, а також на транспортних кільцях і в міських скверах. Однією з найяскравіших локацій стане Сихів, де біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці росте алея зі 155 сакур.

Для мешканців і туристів у місті оновили «Карту квітучих локацій», яка допоможе знайти найкращі місця для прогулянок і фотосесій.

Активне цвітіння розпочнеться вже у першій половині квітня: спочатку зацвітуть тюльпани, згодом — магнолії, нарциси, мускарі та сакури. Найкращий період для прогулянок традиційно припадає на середину квітня — початок травня.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"