середа, 5 лютого, 2025
НТА > НОВИНИ > "Ми захищаємо свою Батьківщину": Вбивати російських окупантів не гріх

"Ми захищаємо свою Батьківщину": Вбивати російських окупантів не гріх

"Ми захищаємо свою Батьківщину": Вбивати російських окупантів не гріх

Православна церква України не вважає гріхом бажати смерті ворогові та вбивати російських окупантів. Про це розповів предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній в ефірі телемарафону, якого цитує Дзеркало тижня.

"Ми як народ не прагнемо смерті тих, хто є нашими сусідами. Але оскільки вони прийшли в наш дім, ми захищаємо свою родину, свою Батьківщину, свою землю. Наші воїни захищають усіх українців. Захищати, вбивати ворога – це не гріх. Ми захищаємо, ми не прагнемо чужого. І той, хто прийшов до нас з мечем, він від того меча і загине", – сказав митрополит Епіфаній.

Раніше стало відомо, що 2 березня внаслідок обстрілу було пошкоджено собор Успіння Пресвятої Богородиці міста Харкова. Як повідомлялося, загарбники знищили церкву Різдва Пресвятої Богородиці у селі В’язівка в ніч на 7 березня. Це була пам’ятка архітектури національного значення, побудована у 1862 році.  

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"