середа, 5 лютого, 2025
НТА > НОВИНИ > На Одещині напали на депутата з Херсонщини, він у важкому стані

На Одещині напали на депутата з Херсонщини, він у важкому стані

На Одещині напали на депутата з Херсонщини, він у важкому стані

У передмісті Одеси невідомі напали на депутата ОТГ Херсонщини і його дружини. Він перебуває у важкому стані. Про це повідомляє поліція Одеської області.

"Подія сталася у передмісті Одеси. Невідомі зупинили автомобіль подружжя, напали на нього і спричинили тілесні ушкодження водію і пасажирці", - йдеться у повідомленні.

Чоловік наразі перебуває у важкому стані, за його життя борються лікарі. Подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. У разі затримання, нападникам загрожує від п'яти до восьми років позбавлення волі. Відомо, що поранений є аграрієм, депутатом Мирненської ОТГ. Нагадаємо, через ускладнення внаслідок COVID-19 помер колишній народний депутат і виконувач обов’язків прем’єр-міністра України 1993-1994-го років Юхим Звягільський. [gallery ids="349019,349020,349021"]

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"