четвер, 13 березня, 2025
НТА > НОВИНИ > На Полтавщині начальника військкомату затримали на хабарі

На Полтавщині начальника військкомату затримали на хабарі

На Полтавщині начальника військкомату затримали на хабарі

Правоохоронці викрили на хабарі начальника Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомив Офіс генерального прокурора. За даними слідства, полковник вимагав й отримав неправомірну вигоду за зняття з військового обліку транспортного засобу одного з товариств, яке здійснює господарську діяльність у Полтавській області. Як уточнили у Службі безпеки України, воєнком вимагав 70 тисяч гривень від власника місцевого підприємства, яке займається імпортом авто на територію України.

"Хабар призначався за надання довідок про зняття комерційних транспортних засобів з військового обліку. Цей документ необхідний, щоб переоформити автомобілі у сервісних центрах МВС в умовах воєнного стану", - пише пресслужба.

Зокрема воєнком обіцяв не створювати штучних перешкод під час знаття з обліку 5 автівок. Також було встановлено, що затриманий регулярно вимагав хабарі з підприємців за такі "послуги". Правоохоронці затримали посадовця. Вирішується питання про оголошення йому підозри за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Також вирішується питання обрання фігуранту запобіжного заходу й відсторонення від посади. Нагадаємо, раніше стало відомо, що представники НАЗК, ДБР, СБУ, Нацполіція та ЗСУ перевірять керівників Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на доброчесність та ефективність виконання службових обов’язків.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"