четвер, 11 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > На Львівщині авто поліції потрапило в аварію під час погоні: є перше фото

На Львівщині авто поліції потрапило в аварію під час погоні: є перше фото

Сьогодні, 21 травня, у селі Велика Вільшаниця Львівської області у ДТП потрапило службове авто поліції.

На Львівщині авто поліції потрапило в аварію під час погоні: є перше фото

Авто поліції в’їхало в паркан під час переслідування мотоцикліста.

Попередньо, постраждалих немає. Мотоцикліст з місця події поїхав.

Обставини ДТП встановлюються.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"