Про це повідомляє Lviv.media з посиланням на вирок, який оприлюднили в Єдиному судовому реєстрі 20 березня.
Конфлікт виник 13 березня близько 10:20 на вулиці Левада. Патрульні виявили вантажівку Freightliner, припарковану з порушенням правил дорожнього руху.
Під час спілкування з поліцейськими водій ігнорував вимогу залишатися на місці та почав рух. У результаті він наїхав колесом на ногу правоохоронця, чим спричинив йому травму стопи. Свій вчинок чоловік пояснив сильною втомою після поїздки довжиною у понад тисячу кілометрів та поспіхом через завантажений товар.
У суді обвинувачений повністю визнав провину, попросив вибачення та відшкодував потерпілому завдану шкоду. Враховуючи каяття водія, його волонтерську діяльність та наявність дитини, суд призначив йому два роки обмеження волі з іспитовим терміном в один рік.
Наразі вирок ще може бути оскаржений в апеляційному порядку.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"