понеділок, 17 серпня, 2026
НТА > НОВИНИ > На Львівщині двоє жінок пішли по ягоди та заблукали в лісі

На Львівщині двоє жінок пішли по ягоди та заблукали в лісі

У Шептицькому районі поліцейські розшукали двох жінок, які заблукали в лісі під час збору ягід. Пенсіонерок знайшли за кілька кілометрів від міста та безпечно повернули додому.

На Львівщині двоє жінок пішли по ягоди та заблукали в лісі

Про це повідомили у Поліції Львівської області.

Днями до правоохоронців надійшло повідомлення про зникнення двох мешканок міста Шептицький віком 63 та 65 років. Сусідки вирушили до лісу по ягоди, однак не змогли знайти дорогу назад.

Після отримання повідомлення співробітники Шептицького районного відділу поліції негайно організували пошукову операцію. До розшуку залучили поліцейських групи протидії домашньому насильству, наряди реагування патрульної поліції та працівників інших служб підрозділу.

Під час обстеження лісового масиву правоохоронці виявили жінок неподалік села Сілець, за кілька кілометрів від райцентру. Після цього їх доставили додому.

На щастя, загрози життю та здоров’ю жінок не було.

Врятовані мешканки подякували поліцейським за оперативну допомогу та зізналися, що не очікували опинитися в такій ситуації.

«Ми навіть не думали, що таке може статись з нами, оскільки ми є досить досвідчені грибники, і ліс цей знаємо добре – завжди сюди ходимо. Але, як виявилось, заблукати може кожен. Ми щиро вдячні поліцейським за те, що так швидко нас знайшли, ще й додому підвезли», – розповіла одна із сусідок.

У поліції закликають мешканців Львівщини ретельно готуватися до походів у ліс: заздалегідь планувати маршрут, брати із собою заряджений телефон, повідомляти рідних про свої плани та не вирушати в незнайомі місця без провідника.

 

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"