Як попередньо встановили правоохоронці, 20-річний зловмисник, перебуваючи в будинку 65-річного односельця, викрав мобільний телефон та гаманець із документами й банківськими картками.
В подальшому фігурант користувався викраденим майном на власний розсуд, знявши з однієї з банківських карток майже дві тисячі доларів.
Слідчі, за процесуального керівництва Жовківської окружної прокуратури, повідомили зловмиснику про підозру за ч.4 ст.185 та ч.1 ст.357 ККУ. Досудове розслідування триває.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"