У соцмережах повідомляють, що фура влетіла у відбійник біля Пасік-Зубрицьких.
"Рух смугою ускладнений. На обʼїзній може сформуватися затор", - йдеться у повідомленні.
Про постраждалих не повідомляють.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"