субота, 13 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > На Тернопільщині під час риболовлі трагічно загинув чоловік

На Тернопільщині під час риболовлі трагічно загинув чоловік

У Тернопільській області під час риболовлі на місцевій водоймі загинув 55-річний чоловік. Обставини події з’ясовують правоохоронці.

На Тернопільщині під час риболовлі трагічно загинув чоловік

Про це повідомили в поліції Тернопільської області.

Як встановили слідчі, 11 травня близько 20:00 чоловік вирушив на ставок на риболовлю та додому не повернувся. Наступного дня його співмешканка, занепокоєна зникненням, самостійно пішла до водойми, де на березі виявила лише рибальське спорядження.

Після цього жінка звернулася до поліції. На місце події прибули слідчо-оперативна група та рятувальники. Згодом тіло чоловіка було піднято з води.

За попереднім оглядом, слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло направлено на судово-медичну експертизу.

За даними правоохоронців, загиблий мав проблеми зі здоров’ям, що могло стати причиною втрати рівноваги або неможливості вибратися з води.

Поліція відкрила кримінальне провадження з позначкою «нещасний випадок». Обставини трагедії встановлюються.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"