неділя, 17 травня, 2026
НТА > НОВИНИ > На Вінниччині 10-річний хлопчик впав у двометрову яму: Що з дитиною

На Вінниччині 10-річний хлопчик впав у двометрову яму: Що з дитиною

У селі Скрицьке Брацлавської громади сталася надзвичайна подія — 10-річний хлопчик впав у яму глибиною близько двох метрів. Дитину вдалося оперативно врятувати завдяки злагодженим діям екстрених служб.

На Вінниччині 10-річний хлопчик впав у двометрову яму: Що з дитиною

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області.

Інцидент стався 5 квітня. На щастя, при хлопчику був мобільний телефон, тож він зміг одразу зателефонувати за номером екстреної медичної допомоги.

Медики швидко відреагували на виклик і залучили рятувальників. Найближчими до місця події виявилися бійці місцевої пожежної команди з Брацлава — вони оперативно прибули, дістали дитину з ями та передали її медикам.

Завдяки швидким діям служб і правильній реакції хлопчика вдалося уникнути серйозних наслідків.

Рятувальники вкотре закликають батьків уважно контролювати дозвілля дітей та навчати їх алгоритму дій у надзвичайних ситуаціях, адже це може врятувати життя.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"