Про це повідомив Головний центр спеціального контролю.
За даними сейсмологів, підземні поштовхи сталися о 01:08 у Хустському районі. Магнітуда землетрусу становила 1,7 за шкалою Ріхтера, а осередок залягав на глибині 9 кілометрів.
Фахівці зазначають, що землетрус був невідчутним для населення — інтенсивність коливань не перевищувала поріг чутливості людини.
Це вже другий випадок сейсмічної активності на Закарпатті за останній час. Раніше землетрус магнітудою 2 бали зафіксували у Виноградів. Тоді поштовхи сталися на глибині 3 кілометрів і також не відчувалися місцевими мешканцями.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"