п’ятниця, 14 березня, 2025
НТА > НОВИНИ > Нічна атака РФ. ППО працювала 5,5 годин, є влучання в об’єкт інфраструктури

Нічна атака РФ. ППО працювала 5,5 годин, є влучання в об’єкт інфраструктури

Нічна атака РФ. ППО працювала 5,5 годин, є влучання в об’єкт інфраструктури

Вночі російські окупанти масовано вдарили по Україні. Внаслідок атаки є влучання на території об’єкта інфраструктури. Про це повідомили Сили оборони Півдня. За даними військових, робота підрозділів протиповітряної оборони тривала понад 5,5 годин. Пріоритетом ворога знов була прибережна смуга інфраструктури та агропромислові об'єкти. Через влучання в один з них в Миколаєві спалахнула пожежа. Також вибуховою хвилею пошкоджено навколишні житлові будинки, приватний автотранспорт місцевих мешканців та газогін. Попередньо відомо про одного пораненого цивільного.  Миколаївська ОВА уточнила, що внаслідок влучань відбулося займання на відкритій території інфраструктурного обʼєкту. Загоряння ліквідували підрозділи ДСНС.

«Також пошкоджень зазнали адміністративна будівля, житлові будинки, автомобілі, газопровід. Поранення дістала одна людина - стан середнього ступеня тяжкості. Наразі чоловіку надається вся необхідна медична допомога», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у ніч на 11 лютого окупанти завдали удару 45-ма ударними БпЛА типу “Шахед”. Силам ППО вдалося знищити 40 ворожих дронів.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"