субота, 22 лютого, 2025
НТА > НОВИНИ > Окупанти атакували Київ і область: пошкоджено будівлю станції метро

Окупанти атакували Київ і область: пошкоджено будівлю станції метро

Київська влада повідомила про роботу протиповітряної оборони та закликала мешканців столиці залишатися в укриттях

Окупанти атакували Київ і область: пошкоджено будівлю станції метро

У п’ятницю, 29-го грудня, під час масованої ранкової атаки на Київ вибух пошкодив будівлю станції метро «Лукʼянівська». Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

«Станція працює як укриття. Поїзди проїдуть станцію без зупинки», – написав він.

Крім того, відомо про п’ятьох постраждалих у столиці України.

«У Подільському районі двом чоловікам медики надали допомогу на місці. Одного постраждалого госпіталізували в Святошинському районі та двох – у Шевченківському», – повідомив Кличко.

Окупанти зі самого ранку атакують ракетами Київ. Міська влада повідомила про роботу протиповітряної оборони та закликала мешканців столиці залишатися в укриттях або дотримуватися правила «двох стін».

«У регіоні працюють сили ППО. Дотримуйтеся інформаційної тиші. Закликаємо не знімати та не викладати в мережу роботу наших захисників!» – зазначили в Київській обласній військовій адміністрації.

Там також закликали подбати про власну безпеку – перебувати в укриттях або дотримуватися правила «двох стін» під час сигналу повітряної тривоги. Мер Києва Віталій Кличко підтвердив вибухи в столиці. Він теж зазначив, що працює протиповітряна оборона, та попросив мешканців залишатися в укриттях.

«Знову вибухи в столиці. Інтенсивно працює ППО. Перебувайте в укриттях!» – згодом додав Кличко.

Нагадаємо, що близько 8:20 у Львові пролунали повторні вибухи. Попередньо, є влучання у житловий будинок. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.  

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"