
У Міністерстві оборони Польщі заявили, що перші танки Leopard 2, які обіцяли як невідкладну військову допомогу, вже прибули в Україну. Про це повідомили Wydarzenia з посиланням на заяву міністра оборони Польщі Маріуша Блащака. Про це він зазначив під час засідання Ради національної безпеки, яке скликав польський президент Анджей Дуда.
«В Україну прибули перші польські танки Leopard», – сказав Блащак.
Тим часом речник уряду Польщі Пйотр Мюллер також розповів, що перші «леопарди» прибули в Україну в той день, коли в Київ із візитом завітав польський прем'єр-міністр Матеуш Моравєцкі.
«Перші Leopard із Польщі поїхали до наших сусідів – в Україну. Сьогоднішній візит прем’єр-міністра Матеуша Моравецького має вимірний характер для безпеки України та Європи. Паралельно виконуємо подальші постачання та замовлення для польської армії. Ми дбаємо про безпеку Польщі», – написав Мюллер у соціальних мережах.

«Польща передала Україні перші чотири танки Leopard 2 A4», – зазначив Матеуш Моравєцкі та пообіцяв, що незабаром Варшава надасть Києву чергові танки.
Також польський прем'єр акцентував увагу на тому, що день повномасштабного вторгнення Росії в Україну став початком поразки країни-агресора.
«24-го лютого історія, я переконаний, розпочалася заново. Цінності «руского міра» повинні програти. Україна має виграти цю війну. Низько вклоняюся українцям, які також захищають безпеку Європи. Україна є серцем європейської цивілізації», – додав Моравєцкі.
Нагадаємо, що прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцкі приїхав з візитом до Києва. Це відбулося якраз у річницю повномасштабного вторгнення Росії.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"