Польські прикордонники із застави в Медиці завадили ввезенню на Львівщину трьох велосипедів, у тому числі двох електричних. Раніше всі ці велосипеди зникли в Німеччині. Про це повідомили польські прикордонники.
«9 листопада до прикордонної служби на виїзд із Польщі у Медиці звернувся 41-річний громадянин України. У вантажному відділенні свого автомобіля чоловік перевозив велосипед Rose», – йдеться у повідомленні.
Після перевірки законності походження цього велосипеда, орієнтовна вартість якого 8 тис. злотих (понад 80 тис. грн), виявилося, що його вкрали у Німеччині Наступного дня, 10 листопада, на цьому ж пункті пропуску прикордонники вилучили електровелосипед KTM, який розшукували німецькі служби.
«Велосипед намагався вивезти з Польщі 39-річний громадянин України», – повідомили прикордонники.
Вартість велосипеда оцінили у 12 тис. злотих (понад 120 тис. грн). А вже 12 листопада на пункті пропуску в Медиці для перевірки з’явився 40-річний громадянин України. Чоловік перевозив електровелосипед ZUNDAPP.
«Прикордонники перевірили законність походження велосипеда та встановили, що велосипед орієнтовною вартістю 3000 злотих (понад 30 тис. грн) був викрадений в Німеччині», –йдеться у повідомленні.
Усіх водії допитали як свідків. Слідчі дії проводить Прикордонна служба.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"