четвер, 11 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > З'явилося перше відео з місця автотрощі авто поліції на Львівщині

З'явилося перше відео з місця автотрощі авто поліції на Львівщині

Сьогодні, 21 травня, у селі Велика Вільшаниця Львівської області у ДТП потрапило службове авто поліції.

З'явилося перше відео з місця автотрощі авто поліції на Львівщині

Авто поліції в’їхало в паркан під час переслідування мотоцикліста.

Попередньо, постраждалих немає. Мотоцикліст з місця події поїхав.

Обставини ДТП встановлюються.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"