неділя, 23 лютого, 2025
НТА > НОВИНИ > Росіяни вночі вдарили по Сумах: виникла пожежа, мешканців просять зачиняти вікна

Росіяни вночі вдарили по Сумах: виникла пожежа, мешканців просять зачиняти вікна

Росіяни вночі вдарили по Сумах: виникла пожежа, мешканців просять зачиняти вікна

У ніч на 30 серпня ворог завдав авіаційного удару по цивільній інфраструктурі міста Суми, унаслідок чого виникла пожежа. Є потерпілі. Про це повідомляє Сумська ОВА. За інформацією місцевої влади, внаслідок пожежі спостерігається задимлення повітря в окремих мікрорайонах міста. Жителів міста просять щільно зачинити вікна та двері і по можливості не виходити із приміщень до повної ліквідації наслідків ворожої атаки.

«Мешканців районів Веретенівки, Аннівки та Ковпака просимо не відкривати вікна. Можливе задимлення повітря», – уточнив начальник Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко.

Зазначається, що попередньо в результаті ворожого удару є потерпілі. Над ліквідацією наслідків працюють усі аварійно-рятувальні служби. Інформація про наслідки уточнюється.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"