понеділок, 11 травня, 2026
НТА > НОВИНИ > Спалахнули як сірники: з'явились нові фото моторошної ДТП у Сокільниках

Спалахнули як сірники: з'явились нові фото моторошної ДТП у Сокільниках

Рятувальники ДСНС ліквідували масштабну пожежу, що виникла внаслідок нічної ДТП у Сокільниках за участю двох мотоциклів.

Спалахнули як сірники: з'явились нові фото моторошної ДТП у Сокільниках

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області. У відомстві зазначили, що двоє молодих водіїв отримали травми та були терміново госпіталізовані до однієї з лікарень Львова.

Оперативна ліквідація займання

Повідомлення про пожежу внаслідок ДТП надійшло до рятувальників 26 березня о 22:51. На місці події було встановлено, що після зіткнення спалахнули два мотоцикли — "Yamaha" та "Honda". Завдяки швидким діям вогнеборців пожежу вдалося локалізувати о 23:03, а вже за три хвилини, о 23:06, її повністю ліквідували.

Стан постраждалих та наслідки удару

Внаслідок аварії травмувалися двоє водіїв 2003 року народження. Постраждалих госпіталізували до лікарні Св. Луки м. Львова для надання необхідної медичної допомоги. Попри оперативне втручання рятувальників, вогонь встиг повністю знищити обидва двоколісних транспортних засоби.

Роботи на місці події

Окрім безпосереднього гасіння вогню, надзвичайники виконували технічні роботи для безпеки інших учасників руху. Спеціалісти ДСНС змивали паливно-мастильні матеріали з дорожнього полотна, щоб запобігти повторним займанням та забезпечити належне зчеплення коліс автомобілів із дорогою.

Нагадаємо, у Тернополі вранці 22 березня сталася дорожньо-транспортна пригода за участі нетверезого водія.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"