субота, 22 лютого, 2025
НТА > НОВИНИ > У центрі Львова 21-річний гість з Івано-Франківська крав гроші у хостелі

У центрі Львова 21-річний гість з Івано-Франківська крав гроші у хостелі

Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до 8-ми років позбавлення волі

У центрі Львова 21-річний гість з Івано-Франківська крав гроші у хостелі

21-річний мешканець Івано-Франківська обікрав 46-річного чоловіка в одному з костелів Львова. Злочинця спіймали на площі Старий Ринок у Львові. Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.

«У вівторок, 6-го лютого, близько восьмої години ранку в одному з хостелів, розташованому у центрі Львова, у 46-річного мешканця викрали грошові кошти в сумі 25 тисяч гривень. Виявивши крадіжку, чоловік повідомив про це на оперативну лінію 102», сказано в повідомленні.

На місці події працювали оперативники кримінальної поліції спільно з слідчими Львівського районного управління поліції №1. Вони встановили, що до вчинення злочину може бути причетний інший постоялець хостелу – мешканець Івано-Франківська віком 21-го року, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та грабіж і нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.

«Орієнтування на зловмисника передали у всі підрозділи поліції. Невдовзі патрульні поліцейські виявили його на площі Старий Ринок у Львові», – розповіли правоохоронці.

Зараз розв’язують питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні правопорушення, яке передбачає стаття «Крадіжка» Кримінального кодексу України, а також щодо обрання для нього запобіжного заходу.

«Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до 8-ми років позбавлення волі», – додали в поліції.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере зловмиснику запобіжний захід.

«В умовах воєнного стану за скоєння крадіжки, грабежу, розбою, вимагання, а також за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, передбачені максимальні покарання», – вкотре нагадали правоохоронці.

Нагадаємо, що в селі П’ятничани на Львівщині 24-го листопада чоловік проник у житловий будинок і вкрав гроші зі сумки, яка лежала на видному місці. Правоохоронці разом із господарями затримали злодія.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"