Кількість постраждалих унаслідок удару РФ по Павлограду на Дніпропетровщині зросла до 82 осіб. У лікарнях залишаються 60 потерпілих. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
«Більше доби минуло після ракетної атаки на Павлоград, а люди продовжують звертатися по допомогу лікарів. На зараз – 82 постраждалі, серед яких 7 неповнолітніх. На стаціонарному лікуванні залишається 60 потерпілих», – написав очільник області.
За його словами, у важкому стані 69-річний чоловік, у якого черепно-мозкова травма та осколкове поранення. Всі інші – середні або легкі. Як повідомляли раніше, росіяни атакували Павлоград Дніпропетровської області. Кількість поранених у Павлограді внаслідок ракетного удару РФ зросла до 58 людей, троє з них – у важкому стані, неповнолітніх постраждалих уже п’ятеро. Попередньо застосовано п’ять балістичних ракет типу “Іскандер-М”/KN-23 із Воронезької та Ростовської областей – РФ
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"