понеділок, 18 травня, 2026
НТА > НОВИНИ > Удар по Тернополю: Несподівана заява міського голови

Удар по Тернополю: Несподівана заява міського голови

У Тернополі фіксують випадки ймовірного вербування мешканців через месенджери для збору інформації про наслідки російських ударів по місту.

Удар по Тернополю: Несподівана заява міського голови

Про це повідомив міський голова Сергій Надал.

За його словами, невідомі особи створюють фейкові акаунти та можуть видавати себе за представників відомих телеграм-каналів. Вони пропонують гроші за фото- та відеофіксацію наслідків обстрілів і намагаються втягнути громадян у протиправну діяльність.

Мер наголосив, що подібні дії можуть розцінюватися як державна зрада та передбачають кримінальну відповідальність. Мешканців закликають не реагувати на такі пропозиції та одразу повідомляти про підозрілі контакти до Служби безпеки України.

Нагадаємо, 1 травня Тернопіль  зазнав одного з найбільших ударів безпілотників, що посилює ризики інформаційних і вербувальних операцій з боку противника.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"