субота, 15 березня, 2025
НТА > НОВИНИ > В аеропорту «Бориспіль» затримали дивного росіянина з «команди Путіна»

В аеропорту «Бориспіль» затримали дивного росіянина з «команди Путіна»

Чоловіку, який намагався вдавати агента спецслужб, відмовили у пропуску в Україну

В аеропорту «Бориспіль» затримали дивного росіянина з «команди Путіна»

Чоловік прибув до столичного аеропорту рейсом з Абу-Дабі. На контроль він надав паспорт на ім’я 45-річного громадянина Росії, проте заплутано пояснював, що це паспорт-прикриття. Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ. Чоловік зізнався, що за його плечима – декілька років служби в ФСБ і ГРУ Росії, працював у «команді Путіна».

«Він чекав на свою заслужену й обіцяну нагороду – медаль «героя Росії». Та його обманули, розпочали здійснювати атаки. Тож він вирішив, що вихід один – просити допомоги в українських спецслужб», – сказано в повідомленні.

Пояснення чоловіка виявилися дуже розпливчастими та мало зрозумілими, тож його затримали в аеропорту «Бориспіль». Він казав, що саме він «попросив США допомагати Україні» та висловив бажання «зв’язатися з ЦРУ та німецькими спецслужбами», також зізнався, що «володіє надзвичайними здібностями». Нагадаємо, що в листопаді контррозвідники Служби безпеки України викрили агента російської спецслужби, який під прикриттям посадовця міськради збирав розвідувальну інформацію про українських патріотів і військові об’єкти на Харківщині. Раніше Агенція внутрішньої безпеки (ABW) Польщі затримала громадянина країни, якого підозрювали у співпраці з КДБ Білорусі. Чоловіка рішенням суду тимчасово заарештовано на три місяці, У жовтні турецька поліція затримала групу з 6-ти осіб за підозрою в шпигунстві. У них були російські паспорти. Їх затримали у Стамбулі й Анталії під час спецоперації турецької поліції та розвідки. Особам з російськими паспортами висунули підозри в шпигунстві та підготовці збройного нападу.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"