неділя, 23 лютого, 2025
НТА > НОВИНИ > В Офісі президента назвали дві цілі вторгнення Росії

В Офісі президента назвали дві цілі вторгнення Росії

Росія має дві тактичні цілі – відібрати території і нанести удар по керівництву України

В Офісі президента назвали дві цілі вторгнення Росії

В Офісі президента вважають, що Росія має дві тактичні цілі – відібрати території і нанести удар по керівництву України, щоб спровокувати безлад. Про це під час брифінгу повідомив радника голови офісу президента Михайло Подоляк.

«Ключове завдання росіян – прибрати керівництво України, створити максимальну паніку, тобто обезголовити все керівництво, щоб не було легітимної влади. Після цього завести сюди когось із своїх маріонеток і прийняти якийсь пакт про двосторонні відносини із Росією», – йдеться у повідомленні.

За його словами, наразі маємо спробу дестабілізувати ситуацію у великих містах, зокрема у Харкові та Києві. Також Подоляк зазначив, що є ймовірність того, що російські війська можуть проникнуть в урядовий квартал.

«Можливе точкове десантування і спроба проникнути в урядовий квартал», - зазначив Михайло Подоляк.

Також він попередив про провокації і можливі обстріли української стратегічно-важливої інфраструктури.

«Ці ексцеси будуть протягом сьогоднішнього дня», – зазначив він.

Нагадаємо, що російська техніка пішла на прорив в Київській області. Зазначимо, що внаслідок ракетних ударів російської армії з ночі 24 лютого загинуло більше 40 військовослужбовців.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"