Грузинський народ постійно демонструє солідарність з Україною. Однак відновлення авіасполучення між Грузією та Росією є хибним рішенням. Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
«Історія завжди пам’ятає тих, хто робив вигляд, що не помічає геноцид, нацизм і його авторів. І ця історична пам’ять навряд чи комусь подобається. Грузія дозволила ще одній авіакомпанії виконувати прямі авіарейси до Росії. Georgian Airways, а раніше і «Азимут», – написав Єрмак у соцмережах.
Він нагадав, що грузинський народ постійно демонструє солідарність з Україною.
«У нас спільний ворог, який із 90-их років, а потім із 2008-го вбивав грузинів, а з 2014-го він вбиває українців. Для наших народів цей ворог екзистенційний. Але дехто, схоже, намагається не помічати ракетні обстріли Києва, знищену Мар’їнку, вбитих у Бучі, Ірпені, Ізюмі, викрадення дітей… Дехто, схоже, забув трагедію в Ґорі», – заявив голова Офісу президента.
Єрмак написав, що комусь може здатися, що їх війна в Україні не стосується, тож взаємодія з терористами та вбивцями – це нормально.
«Хибна позиція, історія все розставить на свої місця, люди обов‘язково зроблять це теж», – наголосив він.
У вівторок, 16-го травня, авіакомпанія «Georgian Airways» отримала дозвіл на пряме авіасполучення з Росією.
«Розпочинаються регулярні рейси за напрямком Тбілісі-Москва-Тбілісі. Відповідно до поданої авіакомпанією заявки на польоти до Державіаагенції, з 20-го травня рейси виконуватимуться сім разів на тиждень», – заявив грузинський регулятор.
До цього прямі авіарейси з Росії були забороненими майже чотири роки. Нагадаємо, що в січня віцепрем’єрка Грузії Тея Цулукіані заявила, що спроби втягнути Грузію, її державу та народ у військовий конфлікт у різних формах тривають, і це викликає жаль. Таким чином вона нібито пояснила, чому Грузія не хоче передавати Україні зброю. У Китаї влада просить іноземні посольства та міжнародні організації, розташовані в Пекіні, не використовувати зовнішні стіни своїх будівель для «політичної пропаганди», тобто прибрати знаки на підтримку України.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"