понеділок, 6 січня, 2025
НТА > НОВИНИ > В Україні розробили комп’ютерну гру, в якій треба виживати в російській окупації

В Україні розробили комп’ютерну гру, в якій треба виживати в російській окупації

Гра – це добірка візуальних новел про повномасштабну війну, в кожному місті, яке постраждало від окупації, гравцям пропонують певний сценарій

В Україні розробили комп’ютерну гру, в якій треба виживати в російській окупації

В Україні розробили гру Ukraine War Stories. Головна мета – виживання в російській окупації. За сценарієм, необхідно врятувати рідних і виїхати в безпечне місце з Бучі, Гостомеля та Маріуполя. Про це розробники повідомили на своєму сайті.

«Новели охоплюють події від перших ударів у летовище в Гостомелі до різанини в Бучі та відчайдушного спротиву в Маріуполі. Ваше завдання – зберегти життя собі та своїм близьким, і зрештою опинитися в безпеці. Це потребуватиме величезної хоробрості та кмітливості, обійтися без жертв вдасться не завжди», – сказано в тизері до гри.

Гру створює українська студія «Starni Games». Фактично це добірка візуальних новел про повномасштабну війну. У кожному місті, яке постраждало від окупації, гравцям пропонують певний сценарій. Наприклад, про Бучу автори гри розповідають так:

«Ярік Кравченко та його сестра Віка приїхали в Бучу, аби перечекати атаку на Київ. Їхня мати Яна – медик, яка захищає столицю в лавах територіальної оборони, тоді як Ярік та Віка застрягли в Бучі та не можуть евакуюватися самотужки. А російська окупація стає все кривавішою».

Усі історії базуються на реальних подіях і спогадах очевидців, а один із творців проєкту пережив окупацію в Бучі. Геймплей – текст, що супроводжується музикою та ілюстраціями. Використані зображення – реальні фото, зроблені в містах, про які йдеться в сюжеті. Реліз гри відбудеться у жовтні, але демоверсія уже доступна. Гра повністю безкоштовна:

«Ми нічого не матимемо з цього проєкту. Наша мета – розповісти світовій аудиторії про досвід народу України».

Нагадаємо, що державне підприємство «Антонов» до Дня української державності присвоїло десятьом своїм літакам імена міст-героїв України – Бучі, Маріуполя, Гостомеля, Харкова й інших. Українські захисники знищили російських терористів зі складу 64-ої окремої мотострілецької бригади. Вони катували цивільних на Київщині.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"