субота, 13 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > В Ужгороді водій збив жінку та втік з місця ДТП: його розшукують

В Ужгороді водій збив жінку та втік з місця ДТП: його розшукують

В Ужгороді в районі «П’яного базару» сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждала жінка. Після наїзду водій залишив місце події.

В Ужгороді водій збив жінку та втік з місця ДТП: його розшукують

Про це повідомив журналіст Віталій Глагола.

За словами очевидців, чоловік, який перебував за кермом автомобіля, ймовірно був у нетверезому стані. Після аварії він вийшов із машини, однак згодом знову сів за кермо та поїхав.

Постраждалій допомогу надали перехожі, які стали свідками інциденту.

Наразі винуватця ДТП розшукують правоохоронці. Обставини події встановлюються.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"