
Російська пропаганда масово поширює повідомлення про підвищену загрозу ударів по території України, здійснюючи інформаційний терор. Але українці не повинні довіряти та підігравати йому. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час традиційного вечірнього відеозвернення.
«Скільки проблем українці створюють самі для себе, довіряючи анонімному джерелу. Це набуває іноді нездорових форм, коли соціальними мережами та сайтами поширюються свідомі вкиди з Росії, мета яких лише одна: доповнити ракетний та артилерійський терор проти нашої держави ще й інформаційним терором», – наголосив Зеленський.
За його словами, Україна не має підігравати фейкам з боку ворога, нашій державі потрібен «інформаційний суверенітет». Тоді кожен громадянин зможе сприймати свідомо будь-яку інформацію, будь-яке повідомлення, від кого би вони не йшли.
«Іноді інформаційна зброя може зробити більше, ніж зброя», – додав український президент.
Нагадаємо, що сьогодні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків написав у телеграмі, що існує ризик масованого ракетного удару по території усієї України. На той момент повітряну тривогу оголосили в усіх областях. Російські війська випустили по території України шість ракет. Чотири з них збили українські сили протиповітряної оборони. Ракети запускали з району Каспійського моря.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"