понеділок, 10 березня, 2025
НТА > НОВИНИ > Зеленський зустрівся у Парижі з Макроном і вирушив у Лондон до Сунака

Зеленський зустрівся у Парижі з Макроном і вирушив у Лондон до Сунака

Франція обіцяє у найближчі тижні передати нову партію броньованих машин і танки

Зеленський зустрівся у Парижі з Макроном і вирушив у Лондон до Сунака

У Парижі відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном. [video width="848" height="464" mp4="http://www.nta.ua/wp-content/uploads/2023/05/zelenskyj2.mp4"][/video] [video width="960" height="540" mp4="http://www.nta.ua/wp-content/uploads/2023/05/tg.mp4"][/video] Як повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, лідери обговорили надання Францією військової допомоги Україні. Важливою темою були першочергові потреби нашої країни для зміцнення своєї обороноздатності, захисту українського неба.

"Ми сподіваємось, що Франція підтримає принципове спільне рішення союзників щодо формування «коаліції винищувачів», на яке очікує Україна", - написав Єрмак.

Водночас відомо, що вже незабаром Франція передасть десятки броньованих машин і танків. Як відомо, у Париж Володимир Зеленський прибув учора ввечері після візиту у Німеччину. А вже сьогодні вирушає в Лондон на зустріч із прем'єром Великої Британії Ріші Сунаком.

"Сьогодні – Лондон. Велика Британія – лідер, коли йдеться про розширення наших спроможностей на землі та у небі. Сьогодні ця співпраця продовжиться. Зустрінуся з моїм другом Ріші. Проведемо предметні переговори тет-а-тет і делегаціями", - написав президент у своєму телеграмі.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"