вівторок, 4 лютого, 2025
НТА > НОВИНИ > Жителі окупованого Маріуполя влаштували "голодний бунт"

Жителі окупованого Маріуполя влаштували "голодний бунт"

Через велику кількість людей Червоний Хрест спробував скасувати видачу

Жителі окупованого Маріуполя влаштували "голодний бунт"

Мешканці окупованого росіянами Маріуполя вийшли на протест через спробу Червоного Хреста скасувати видачу гуманітарної допомоги. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

«Маріуполь. Парк їм. Гурова. Перший справжній голодний бунт», - написав радник мера.

За його словами, гуманітарки від окупантів в Маріуполі немає, тому єдиним джерелом їжі для багатьох залишилась гуманітарна допомога від Червоного Хреста. Утім, через велику кількість людей Червоний Хрест спробував скасувати видачу.

«Виник справжній бунт. І це лише початок. Окупанти доводять людей до межі виживання. Бунтам бути. Наслідки демократії дають про себе знати», - додав він.

Нагадаємо, що бійці українського спротиву заманили російських загарбників у Маріуполі на міни. Також в різних місцях Маріуполя з’являються українські прапори.  

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"