п’ятниця, 14 березня, 2025
НТА > НОВИНИ > На Львівщині сталася ДТП за участю швидкої допомоги

На Львівщині сталася ДТП за участю швидкої допомоги

У Львівській області на трасі «Київ-Чоп» у селі Угерсько Стрийського району сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля швидкої допомоги. Внаслідок зіткнення постраждав водій легкового авто.

На Львівщині сталася ДТП за участю швидкої допомоги

За інформацією Головного управління Національної поліції у Львівській області, аварія сталася 13 березня близько 08:40. Карета швидкої допомоги Ford Transit, за кермом якої перебував 47-річний житель одного з сіл району, зіткнулася з легковим автомобілем Renault Megane, яким керував 32-річний мешканець Стрийського району. Після удару Renault за інерцією в'їхав у припарковані автомобілі Citroen DS та Toyota Avensis, у яких на момент ДТП нікого не було.

У результаті аварії водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.

За фактом ДТП слідчі Стрийського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України («Порушення правил безпеки дорожнього руху»). Санкція статті передбачає покарання до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

 

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"